Nabídka služeb

DOHLEDOVÉ A POPLACHOVÉ PŘIJÍMACÍ CENTRUM SBA

Pult centrální ochrany (PCO)

Disponujeme vlastním dohledovým centrem a vlastními zásahovými jednotkami. DPPC zajišťuje příjem a vyhodnocování zpráv z objektů a technických zařízení. Zkušení operátoři analyzují přijímané zprávy a reaguji dle předem stanovených pokynů. 

FYZICKÁ OSTRAHA

Strážní, vrátní, bodyguarding, pořadatelská služba

Jsme si vědomi, že vás reprezentujeme a jsme na očích. Mimo hlavní úkol, kterým je ochrana vašeho majetku, vám pomáháme vytvářet image a kulturu vaší společnosti.

TECHNICKÉ ZABEZPEČENÍ OBJEKTŮ

Alarmy, kamery, kontrola vstupu, ochrana proti špionáži

Zabezpečíme vše co je Vám v životě nejdražší - domov Váš, Vaší rodiny a blízkých. Ochráníme Váši firmu, Váš dům, garáž, zahradu nebo chatu. S technickým zabezpečením objektů máme mnohaleté zkušenosti.

VIDEOPATROLACE

100% náhrada strážných na objektu nepřetržitým dohledem dispečerů

Provozujeme novou službu srovnatelnou svým rozsahem s fyzickou ostrahou, avšak za minimální náklady. Služba nenarušuje soukromí, přesto poskytuje ochranu v maximální možné míře. Pokud operátor vidí při vizuální kontrole pohyb v monitorované oblasti, okamžitě vysílá zásahovou jednotku, která podezřelý pohyb na místě prověří. Máme vlastní vyškolené profesionální zásahové jednotky v lokalitách:

NOVÝ JIČÍN, KOPŘIVNICE, FRÝDEK-MÍSTEK, TŘINEC, OSTRAVA, HRANICE, PŘEROV, PROSTĚJOV, MOHELNICE, VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ, ROŽNOV POD RADHOŠTĚM

NOVĚ!! JIHLAVA, HAVLÍČKŮV BROD, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU